Naudi vastutustundlikult

 

Pernod-Ricard.com

Drinkaware.ie

Alkoinfo.ee

Responsibledrinking.eu

Responsibility.org

Pernod Ricard Estonia toetab täielikult alkoholitoodete turustamist, müüki, reklaami ja sponsorlust reguleerivaid raamistikke. Meie pühendumine nendele regulatsioonidele tagab, et kõik meie tegevused viiakse ellu eesmärgiga edendada meie täiskasvanutele suunatud toodete vastutustundlikku tarbimist.

Kvaliteetsete kangete alkohoolsete jookide, šampanja ja veini juhtiva pakkujana on meil oluline roll meie toodete vastutustundlikul reklaamimisel klientidele ja tarbijatele. Püüame alati tegutseda viisil, mis näitab, et väärime meie huvirühmade usaldust ja tunnustust olenemata sellest, kes nad on või kus nad asuvad.

Rääkides sotsiaalmeediast, meile meeldib teist kõigist kuulda. Tulenevalt meie pühendumusest vastutustundlikku alkoholikultuuri edendamisele loodame, et mõistate, et me eeldame, et kogukond ei postita kommentaare, fotosid, videoid ega muud tüüpi sisu, mis:

· sisaldab isikuid, kelle vanus on allpool alkoholi tarbimise vanusepiiri, või neid, kes tunduvad olevat allpool alkoholi tarbimise vanusepiiri;

· on tehtud isiku poolt, kelle vanus on allpool alkoholi tarbimise vanusepiiri;

· õhutab alkohoolsete jookide müüki alaealistele või nende tarvitamist ja/või vastutustundetut või liigset alkoholi tarvitamist;

· õhutab mis tahes sobimatut või vägivaldset käitumist.

Kui esineb püsivat postitamist, mis on vastuolus mis tahes ülaltoodud kriteeriumitega, oleme sunnitud blokeerima kõik seotud kontod. Mõnes mõttes oleme ise kuiva seaduse ajal olnud blokeeritud. Seda silmas pidades teame, mis tunne see on, ja see pole tore.

Terviseks!